Personality Test (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Description
da: Beskrivelse

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Score
da: Karakter

en: Other
da: Anden
