Personality Test (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Question
el: Ερώτηση

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Other
el: Άλλο
