Personality Test (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Score
es: Puntuación

en: Other
es: Otro(s)

en: Minimum score
es: Puntuación mínima
