Personality Test (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Score
et: Tulemus

en: Other
et: Muu
