Personality Test (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Question
eu: Galdera

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Minimum score
eu: Puntuazio txikiena
