Personality Test (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Score
fi: Tulos

en: Other
fi: Muu
