Personality Test (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Answer
fr: Réponse

en: Other
fr: Autre

en: Add question
fr: Ajouter une question

en: Delete answer
fr: Supprimer la réponse

en: Add answer
fr: Ajouter une réponse
