Personality Test (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Question
gl: Pregunta

en: Score
gl: Puntuación

en: Other
gl: Outro
