Personality Test (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Question
hi: सवाल

en: Score
hi: स्कोर

en: Other
hi: अन्य
