Personality Test (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Question
hr: Pitanje

en: Score
hr: Rezultat

en: Other
hr: Ostalo
