Personality Test (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Score
hu: Eredmény

en: Other
hu: Egyéb

en: Minimum score
hu: Minimum pontszám
