Personality Test (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Description
id: Deskripsi

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Score
id: Skor

en: Other
id: Lainnya
