Personality Test (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Description
it: Descrizione

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Score
it: Punteggio

en: Other
it: Altro
