Personality Test (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Score
ja: 得点

en: Other
ja: その他
