Personality Test (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Question
jv: Pitakonan

en: Score
jv: Skor

en: Other
jv: Liyané
