Personality Test (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ
