Personality Test (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Other
lv: Citi
