Personality Test (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Submit
no: Send

en: Description
no: Beskrivelse

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: Score
no: Poeng

en: Other
no: Annet
