Personality Test (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Other
nl: Andere
