Personality Test (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Score
pl: Wynik

en: Other
pl: Inne
