Personality Test (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Score
ru: Результат

en: Other
ru: Другое

en: Add question
ru: Добавить вопрос
