Personality Test (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Question
sk: Otázka

en: Score
sk: Skóre

en: Other
sk: Ostatné
