Personality Test (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Score
sv: Poäng

en: Other
sv: Övriga
