Personality Test (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Question
ta: கேள்வி

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Other
ta: மற்றவை
