Personality Test (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Score
th: คะแนน

en: Other
th: อื่นๆ
