Personality Test (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Score
tr: Puan

en: Other
tr: Diğer
