Personality Test (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Score
uk: Вага

en: Other
uk: Інше

en: Minimum score
uk: Мінімальна оцінка
