Personality Test (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Score
vi: Điểm

en: Other
vi: Khác
