Personality Test (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Other
bo: གཞན
