Personality Test (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Score
cs: Skóre

en: Other
cs: Jiné
