Personality Test (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: Score
he: ניקוד

en: Other
he: אחר
