Personality Test (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Score
ka: ქულა

en: Other
ka: სხვა
