Personality Test (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Other
lt: Kiti
