Personality Test (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Score
pt: Pontuação

en: Other
pt: Outros

en: Minimum score
pt: Pontuação mínima
