Personality Test (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Score
ro: Scor

en: Other
ro: Altele
