Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
