Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: General settings
bg: Общи настройки

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Personalization
bg: Персонализация
