Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
