Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Term
cs: Termín

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Personalization
cs: Přizpůsobení
