Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Keyword
da: Nøgleord

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Personalization
da: Personalisering
