Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Taxonomy term
es: Término de taxonomía

en: General settings
es: Ajustes generales

en: User settings
es: Opciones de usuario

en: Term
es: Término

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Keyword
es: Clave

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Personalization
es: Personalización
