Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: User settings
fr: Paramètres des utilisateurs

en: Term
fr: Terme

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.

en: Personalization
fr: Personnalisation

en: Delete mapping
fr: Supprimer la correspondance
