Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Term
he: סיווג

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Personalization
he: התאמה אישית
