Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Taxonomy term
id: Istilah taksonomi

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Term
id: Istilah

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Personalization
id: Personalisasi
