Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: User settings
it: Impostazioni utente

en: Term
it: Termine

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Keyword
it: Parola chiave

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Personalization
it: Personalizzazione
