Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: General settings
ja: 全般の設定

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Term
ja: ターム

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Keyword
ja: キーワード

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。

en: Personalization
ja: 個人用設定
