Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
