Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ
