Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Term
lt: Terminas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Personalization
lt: Suasmeninimas
