Personalization (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
